Obec Dobkovice
ObecDobkovice

JSDH DOBKOVICE

JSDH DOBKOVICE  1

V neděli 24.7.2022 po 13.00 hodině byla naše jednotka JSDH Dobkovice povolána k hašení velkého požáru v Českém Švýcarsku.

Naše jednotka dobrovolných hasičů od nedělě 24.7.2022 zasahuje u požáru v Českém Švýcarsku. Je to už několikátý den, kdy od rána až do pozdních večerních hodin neúnavně zasahují a riskují své životy pro ukončení této přírodní katastrofy. Děkujeme a vážíme si jejich pomoci.

 

 

Datum vložení: 28. 7. 2022 19:12
Datum poslední aktualizace: 29. 7. 2022 9:20

Partnerské odkazy

Rychlé odkazy

Veřejné zakázky

Územní plán

Dokumenty  - Rozpočtový výhled, Návrh střednědobého výhledu rozpočtu, Střednědobý výhled rozpočtu, Návrh rozpočtu, Rozpočet, Návrh závěrečného účtu, Závěrečná účet, schválené rozpočtové opatření, najdete v souladu se zákonem 250/2000 Sb. na  stránkách obecni-urad/dokumenty/

Strategie rozvoje obce Dobkovice pro období 2021-2026

Mobilní aplikace

Sledujte informace z našeho webu v mobilní aplikaci – V OBRAZE.
Volně ke stažení:

Přihlášení k odběru zpráv

Dostávejte informace z našeho webu prostřednictvím SMS a e-mailů

Kalendář akcí

MAS Labské skály

MAS Labské skály

Logo Regiony sobě